Čuvari šume 2014. PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 09 Lipanj 2014 11:37

Predstava za djecu ˝Čuvari šume˝ održana je posljednjeg dana u svibnju u Društvenom domu u Strmcu, a gostovali su i Strmečki mališani.

Članovi Malog dramskog studija Balthazar, koji djeluje u okviru Udruge BALANS-CODE, na dječji su način podučili svoje vršnjake kako čuvati okoliš. Osim zabavnog karaktera, predstava je imala i odgojnu notu. Za cilj je imala podizanje svijesti o ekologiji, recikliranju, zaštiti prirode i okoliša te onečišćenju. Predstavu je autorski potpisala voditeljica dramske sekcije Eržebet Širanović.

Osim o ekologiji posjetitelji su mogli naučiti i Što se u riječima krije te što muči Cvrčka i žabe kroz pjesmu Strmečkih mališana koji su i sami uživali u predstavi, te vidjeti predškolsku ritmiku Malih Balansica.