Božićno domjenak za profesore, učitelje i odgojitelje PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 03 Siječanj 2013 12:49

U četvrtak, 13. prosinca 2012. godine, u Ekonomskoj, trgovačkoj i ugostiteljskoj školi u Samoboru, održan je već tradicionaklni Božićni domjenak za sve profesore, učitelje i odgojitelje u mirovini. Svake godine domjenak organizira Hrvatsko učiteljsko društvo Samobora i Svete Nedelje.

Prije samog domjenka održan je prigodni program na kojem je nastupio Revijski orkestar Kulturno – umjetničkog društva „Strmec“. Pod vodstvom Miroslava Hriberskog mag. mus., orkestar je izveo četiri skladbe: Lepa roža, Na te mislim, A što ćemo ljubav kriti i Mađarski čardaš. Uz orkestar KUD-a „Strmec“, još su se predstavili i profesori Ekonomske, trgovačke i ugostiteljske škole svojim pjesmama, kao i učenici škole koji su ujedno i učenici Glazbene škole Ferdo Livadić u Samoboru.